Qclinic - Стоматология в цетре Киева. Стоматологическая помощь

Время работы : Работаем с 9:00 до 21:00 Воскресенье - выходной.

Зубная боль

Зубний біль – найстрашніший, це може підтвердити кожний, хто хоч один раз відчував біль у зубі. Сьогодні у програмі «Здорове бажання» будемо говорити про те, як виникає зубний біль та що робити коли терміново потрапити до лікаря немає ніякої можливості. Слухайте далі.
Дальше

Галитоз – неприятный запах изо рта

За даними світової статистики, число людей, які страждають на галітоз, сягає майже третини населення земної кулі. Сьогодні у програмі «Здорове бажання» будемо говорити про те, як позбутися цього неприємного захворювання. Слухайте далі.
Дальше

Герпес

Після грипу, найбільш поширеною вірусною хворобою є герпес. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, носіями цоьго вірусу є 90% всьюго людства. Сьогодні у програмі «Здорове бажання» будемо говорити про герпес, його діагностику та сучасні методи лікування. Слухайте далі.
Дальше

Речевые нарушения у детей и подростков

За даними світової статистики число мовних розладів у дітей та підлітків зростає та ориймає глобальний характер. Сьогодні у програмі «Здорове бажання» будемо говорити про співпрацю ортодонтів та логопедів. Слухайте далі.
Дальше

Чувствительность зубов

Ваші зуби хворобливо реагують на кисле, солодке, холодне та гаряче, з цим можна і треба боротися. З Вами програма «Здорове бажання» і сьогодні ми говоримо про чутливість зубів. Дізнайтеся далі.
Дальше

Качественное питание – составляющая активной жизни

Людині потрібне регулярне споживання різноманітних поживних речовин. Це необхідно для безперервної роботи організму. Варто лише змінити характер харчування, зменшити або, навпаки, збільшити кількість необхідних білків, жирів, вітамінів, вуглеводів, погіршити якість продуктів або порушити режим харчування, організм, як тонкий барометр, неодмінно дасть відповідну реакцію. Це може проявитися у вигляді різних відхилень в діяльності нервової або судинної, травної або ендокринної систем, і привести до різкого схуднення або, навпаки, до ожиріння. Сьогодні у програмі «Здорове бажання» будемо говорити про важливість корисного та якісного харчування. Слухайте далі.
Дальше

Забудь про стресс в стоматологии будущего

Ви турбуєтесь про своє здоров’є? Ви хочете мати красиву посмішку, здорові зуби та ясна? Але візит до стоматолога викликає відчуття тривоги та страху? Отже, як підготуватися до візиту к стоматологу не зазнаючи стресу? З вами програма «Здорове бажання». Слухайте далі.
Дальше