Qclinic - Стоматология в цетре Киева. Стоматологическая помощь

Время работы : Работаем с 9:00 до 21:00 Воскресенье - выходной.

Без рубрики

Клиновидный дефект: что это и как исправить?

Итак, клиновидный дефект – это вид поражения зубов, при котором на его пришеечной (как правило, ближе к десне) части образуются V-образные дефекты эмали. Выглядит это дефект совсем не эстетично: размер открытой части зуба увеличивается за счет приподнимания и изменения формы десны, при этом на открывшейся пришеечной части зуба появляются желтые пятна. Чувствительность зубов при этом заболевании довольно сильная: практически любое воздействие (прием пищи, чистка зубов, вдыхание холодного воздуха и т.д.) сопровождается болевыми ощущениями.
Тактика лечения этого заболевания зависит, в первую очередь, от степени его развития, и может состоять как в пломбировании пораженных зубов, так и в их протезировании. Также врач обязательно предложит пациенту процедуры, направленные на реминерализацию эмали непораженных зубов – чтобы предотвратить развитие клиновидного дефекта и на них. Кроме того, стоматолог даст рекомендации по правильному уходу за гигиеной ротовой полости – чтобы снизить вероятность механических повреждений эмали, ведущих к развитию данного заболевания.
К счастью, вышеописанные симптомы характерны только для запущенных случаев клиновидного дефекта, а именно, для 2-4 стадии развития этой болезни. На первой стадии данное заболевание проявляется лишь незначительным приподниманием десны и повышенной чувствительностью зубов. Поэтому, чтобы предотвратить усугубление клиновидного дефекта, желательно при малейших признаках повышения чувствительности зубов обратиться к стоматологу – и, при необходимости, пройти курс реминерализации зубной эмали и научиться правильно чистить зубы.

Дальше

Зубная боль

Зубний біль – найстрашніший, це може підтвердити кожний, хто хоч один раз відчував біль у зубі. Сьогодні у програмі «Здорове бажання» будемо говорити про те, як виникає зубний біль та що робити коли терміново потрапити до лікаря немає ніякої можливості. Слухайте далі.
Дальше

Галитоз – неприятный запах изо рта

За даними світової статистики, число людей, які страждають на галітоз, сягає майже третини населення земної кулі. Сьогодні у програмі «Здорове бажання» будемо говорити про те, як позбутися цього неприємного захворювання. Слухайте далі.
Дальше

Герпес

Після грипу, найбільш поширеною вірусною хворобою є герпес. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, носіями цоьго вірусу є 90% всьюго людства. Сьогодні у програмі «Здорове бажання» будемо говорити про герпес, його діагностику та сучасні методи лікування. Слухайте далі.
Дальше

Речевые нарушения у детей и подростков

За даними світової статистики число мовних розладів у дітей та підлітків зростає та ориймає глобальний характер. Сьогодні у програмі «Здорове бажання» будемо говорити про співпрацю ортодонтів та логопедів. Слухайте далі.
Дальше

Чувствительность зубов

Ваші зуби хворобливо реагують на кисле, солодке, холодне та гаряче, з цим можна і треба боротися. З Вами програма «Здорове бажання» і сьогодні ми говоримо про чутливість зубів. Дізнайтеся далі.
Дальше

Качественное питание – составляющая активной жизни

Людині потрібне регулярне споживання різноманітних поживних речовин. Це необхідно для безперервної роботи організму. Варто лише змінити характер харчування, зменшити або, навпаки, збільшити кількість необхідних білків, жирів, вітамінів, вуглеводів, погіршити якість продуктів або порушити режим харчування, організм, як тонкий барометр, неодмінно дасть відповідну реакцію. Це може проявитися у вигляді різних відхилень в діяльності нервової або судинної, травної або ендокринної систем, і привести до різкого схуднення або, навпаки, до ожиріння. Сьогодні у програмі «Здорове бажання» будемо говорити про важливість корисного та якісного харчування. Слухайте далі.
Дальше

Забудь про стресс в стоматологии будущего

Ви турбуєтесь про своє здоров’є? Ви хочете мати красиву посмішку, здорові зуби та ясна? Але візит до стоматолога викликає відчуття тривоги та страху? Отже, як підготуватися до візиту к стоматологу не зазнаючи стресу? З вами програма «Здорове бажання». Слухайте далі.
Дальше